پوست بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر

پوست: بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر انتشار اسطوره سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رضایت کی‌روش از آماده‌سازی ، 11، گزارش برنامه نود (96, 9)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته اشاره‌ای به روند آماده‌سازی ملی پوشان لیگ برتری در گفت‌وگو با کی‌روش داشت. 

رضایت کی‌روش از آماده‌سازی ، 11، گزارش برنامه نود (96, 9)

گزارش برنامه نود (96/11/9)؛ رضایت کی روش از آماده سازی

عبارات مهم : بازیکن

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته اشاره ای به روند آماده سازی ملی پوشان لیگ برتری در گفت وگو با کی روش داشت.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(نهم بهمن ماه) از ساعت 22:51 شروع شد که علاوه بر بررسی بازی های لیگ برتر در هفته بیست و یکم به تمرینات ملی پوشان لیگ برتری زیر نظر کارلوس کی روش اشاره شد و راجع به داوری بازی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پارس جنوبی جم به طور خاص به طور خاص بحث انجام گرفت که مشروح این اتفاقات را در زیر می خوانید:

رضایت کی‌روش از آماده‌سازی ، 11، گزارش برنامه نود (96, 9)

نظرسنجی

پیش بینی نتیجه دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی بین تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران پرسش امشب برنامه نود است که مخاطبان می توانند با ارسال یکی از گزینه های «صنعت نفت آبادان» یا «استقلال تهران» نظرشان را با اعلام تیم برنده در این مسابقه گزینش کنند

آنچه در برنامه نود دیشب (96/11/9) مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته اشاره‌ای به روند آماده‌سازی ملی پوشان لیگ برتری در گفت‌وگو با کی‌روش داشت. 

– بررسی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ.

– برنامه ریکاوری ملی پوشان از زبان سرمربی تیم ملی.

– به بهانه دیدار هفته آینده پرسپولیس و سپاهان؛ مرور یک بازی خاطره انیگز و گفت وگو با بازیکن سابق پرسپولیس که سرعتی بود.

کی روش: توجهی به نام کلوب بازیکنان ندارم

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت وگوی ضبط شده است با برنامه نود در مورد روند آماده سازی ملی پوشان لیگ برتری اظهار کرد: نمی توانیم اسم مرکز PECرا مینی کمپ بگذاریم چون ما به این برنامه نیاز داریم و به کمک بازیکنان، مربیان و کلوب ها که همه با هم تعامل دارند، آن را با یکدیگر دنبال می کنیم.

رضایت کی‌روش از آماده‌سازی ، 11، گزارش برنامه نود (96, 9)

او ادامه داد: برنامه ای اصولی در نظر گرفته ایم که از نگاه پایه ای تمرکز بازیکنان را از نظر تاکتیکی، تکنیکی و فیزیکی و معنوی روانی حفظ می کند؛ جام جهانی قرار است در بالاترین سطح برگزار شود؛ ما در سخت ترین گروه قرار گرفتیم، بعد بازیکنان باید با تمرکز کامل در این مسابقه ها حضور پیدا کنند.

کی روش اضافه کرد: ساختن این مجموعه(PEC) تقریبا هفت سال به طول انجامید؛ هفت سالی که موجب شده است بازیکنانمان الان در جایگاه بهتری قرار بگیرند؛ نشانه مهم ما این است وقت خوب و آماده بودن در بالاترین سطح را در اختیار بازیکنان قرار دهیم؛ 40 بازیکن خودشان را جهت حضور در جام جهانی آماده می کنند که سطحی بسیار اوج دارد؛ آماده سازی و تلاش بیشتری باید انجام دهیم تا جهت جام جهانی آماده شویم.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته اشاره‌ای به روند آماده‌سازی ملی پوشان لیگ برتری در گفت‌وگو با کی‌روش داشت. 

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: یک بار دیگر باید عرض کنم که با توجه به دانش و تجربه فوتبالی بین المللی بنده، نشانه مهم من این است بازیکنان را در بالاترین شرایط بدنی حفظ کنیم تا آنها نه تنها جهت تیم ملی، در فوتبال خود در لیگ کشور عزیزمان ایران نمایش خوبی ارائه دهند و در بالاترین شرایط عالی ترین آمادگی را داشته باشند.

رضایت کی‌روش از آماده‌سازی ، 11، گزارش برنامه نود (96, 9)

او در خصوص نحوه آماده سازی ذهنی بازیکنان ابراز کرد: بخاطر اینکه بازیکنان یکی، دو روز در هفته اینجا و در کنار هم هستند، روحیه اتحاد و در کنار هم بودن زیاد در بازیکنان شکل می گیرد؛ با توجه به اینکه عملکرد تمام بازیکنان را با شرح کامل مرور می کنیم اعتماد به نفس اوج و کامل تری بین آنها به وجود می آید.

کی روش تاکید کرد: همه بازیکنان جهت ما در یک سطح هستند و نام کلوب ها تفاوت نمی کند؛ بااهمیت ترین توصیه این است کل کادر فنی تیم در اختیار آنها جهت اوج بردن سطح ارزش باشد؛ طبق شرایط بازیکنان، با توکل به خدا و تمرکز خودم، عالی ترین نفرات را گزینش خواهم کرد.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: از تمام مربیان لیگ و مدیران کلوب ها به علت در اختیار گذاشتن بازیکنان و از تمام نفرات تقدیر می کنم؛ تا اینجا همکاری خوب بوده و امیدوارم ادامه داشته باشد.

* در گفت وگوی ضبط شده است با معاون درمان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، راجع به آخرین اوضاع مهدی قائدی توضیحاتی ارائه شد.

* دکتر نورزی، معاون پزشکی کلوب استقلال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اعلام کرد جهت پیگیری جدی تر اوضاع مهدی قائدی، ساعت 21 امشب با پندار توفیقی و یک تیم پزشکی به بوشهر رسیده اند.

همچنین در این ارتباط تلفنی، مصاحبه هایی با دکتر جراح مهدی قائدی و قائم مقام بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر انجام گرفت و توضیحاتی راجع به اوضاع این بازیکن داده شد.

* استقلال خوزستان 0 ذوب آهن 2

نکات بازی

گلزنی مرتضی تبریزی در چهار بازی پیاپی.

پنجمین برد پیاپی ذوب آهن.

ذوب آهن در چهار بازی اخیرش به طور میانگین در هر مسابقه دو گل زده است.

اولین دبل امیر قلعه نویی برابر ویسی در کسب پیروزی.

– کنفرانس مربیان

امیر قلعه نویی: با تغییراتی که دادیم، توانستیم سه امتیاز را بگیریم ولی در نیمه اول استقلال خوزستان دو موقعیت خوب داشت که مظاهری گرفت.

بهروز مکوندی: انتظار چنین نتیجه ای نداشتیم و آمده بودیم نتیجه بهتری بگیریم ولی علی رغم تصور ما نتیجه رقم خورد و اوضاع بدتری پیدا کردیم.

* سپاهان 0 فولاد خوزستان 1

نکات بازی

چهار گل و یک پاس گل حسن بیت سعید در چهار بازی جهت فولاد.

فولاد 15 بازی بدون شکست.

سومین شکست پیاپی سپاهان.

– کنفرانس مربیان

قنبری: سه، چهار موقعیت گل داشتیم که متاسفانه به علت عدم تمرکز کامل نتوانستیم تبدیل به گل کنیم؛ فولاد با تک موقعیت توانست به گل برسد.

سید سیروس پورموسوی: آشنایی خوبی از سپاهان داشیتم؛ سپاهان تیم بزرگی است و شرایطش عوض کردن می کند ولی بازیکنان ما جهت برد مصمم بودند.

ترین های هفته بیست و یکم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: مهدی مهدی پور، میلاد زنیدپور، ربیع عطایا، میثم فردوسی، شهرام گودرزی، آرش رضاوند، احسان پهلوان، بشار رسن، محمدرضا خلعتبری، اسماعیل فرهادی، حسن بیت سعید، مهدی ترابی، امیرحسین فشنگچی، قاسم حدادی فر، ساسان انصاری و حسین زامهران.

– تیرک دروازه: محمد شادکام(مقابل سپیدرود)

– کار تیمی: استقلال تهران(برابر پارس جنوبی جم)

– موقعیت از دست رفته: ایمان سلیمی(مقابل استقلال تهران)

– پاس گل: وریا غفوری(برابر پارس جنوبی جم)

– مهار: ابراهیم عالمه(مقابل فولاد خوزستان)

– گل: علی علیپور(برابر پیکان)

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 4 پارس جنوبی جم 0

نکات بازی

اولین گل بهنام برزای در فصل تازه جهت استقلال.

بدترین نتیجه پارس جنوبی از وقت حضور در لیگ برتر.

اولین دبل علی قربانی در لیگ برتر.

پارس جنوبی با گرفتن 10 پنالتی، پنالتی گیرترین تیم لیگ برتر.

پارس جنوبی با خراب کردن 7 پنالتی، خراب کن ترین تیم در ضربات پنالتی طی یک فصل در هفت دوره اخیر لیگ برتر.

پارس جنوبی 10 بازی و یک برد.

– کنفرانس مربیان

مهدی تارتار: بازی به گونه ای پیش رفت که دست و پای ما بسته شد؛ پنالتی زودهنگام جهت استقلال و در ادامه اخراج بازیکن ما، همه اتفاقات فنی فوتبالی و غلط های داوری به سود استقلال رقم خورد.

وینفرد شفر: دیروز راجع به پرسشها تاکتیکی صحبت کردم و گفتم آیا جای بازیکنانمان را با یکدیگر عوض می کنیم؛ من عاشق تیم، بازیکنان و هوادارانمان هستم.

کارشناسی داوری با نوید مظفری

استقلال خوزستان و ذوب آهن

کمک داور اول در اعلام آفساید مهاجم استقلال خوزستان اشتباه کرد.

– سپاهان و فولاد خوزستان

در دقیقه 3 مهاجم سپاهان در آفساید نبود ولی کمک داور به اشتباه چنین تصمیمی گرفت.

سیاوش یزدانی به علت ضربه با دست به صورت رحیم زهیوی باید اخراج می شد که داور در این صحنه کارتی نشان نداد.

اخطار به عزت الله پورقاز به علت اشتباه روی زهیوی درست بود.

پورقاز در موقعیت گلزنی روی بیت سعید مرتکب اشتباه شد و تصمیم در اخراج او به درستی گرفته شد.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پارس جنوبی جم

وحید حمدی نژاد با گرفتن دست مهدی قائدی مرتکب اشتباه شد ولی این صحنه بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاد و پنالتی به اشتباه جهت استقلال گرفته شد.

به علت حضور بازیکنان دو تیم در محوطه جریمه پیش از زدن ضربه، پنالتی استقلال باید تکرار می شد.

روح الله سیف اللهی در ابتدای مسابقه به علت خطای خشن روی امید ابراهیمی باید کارت قرمز مستقیم دریافت می کرد که داور هیچ کارتی در این صحنه نشان نداد.

پژمان منتظری با دست سیف اللهی را هُل داد و پنالتی جهت پارس جنوبی گرفته نشد.

کارت زرد دوم به سیف اللهی بخاطر ضربه با دست به صورت مهدی قائدی درست بود.

علی قربانی باید به علت ضربه به مدافع پارس جنوبی باید کارت زرد دوم را دریافت می کرد.

سید مجید حسینی خطایی روی علی دشتی مرتکب نشد و اعلام پنالتی جهت پارس جنوبی اشتباه بود.

پنالتی پارس جنوبی بخاطر حضور بازیکنان در محوطه جریمه قبل از زدن توپ باید تکرار می شد.

غیاثی: سیف اللهی باید اخراج می شد

سید رضا غیاثی، سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود ضمن دفاع این کمیته از داوری پارس جنوبی جم و استقلال، بیان کرد کرمانشاهی باید در ابتدای مسابقه سیف اللهی را بخاطر اشتباه روی امید ابراهیمی اخراج می کرد که این کار را نکرد ولی در سایر صحنه ها تصمیم درستی داشت.

تارتار: غیاثی حمایت کورکورانه دارد

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود ابراز کرد: قبول دارم سیف اللهی باید اخراج می شد، ولی هنگامی که داوری اشتباه می کند ما مربیان انتظار داریم کمیته داوران به این عنوان اعتراف کند نه اینکه به دفاع از او بپردازد.

او ادامه داد: سیف اللهی در سرعت بود که منتظری با دست او را شارژ کرد و قطعا مرتکب پنالتی شد ولی داور چنین تصمیمی نگرفت؛ اگر صحنه اول جهت استقلال پنالتی بود، این صحنه هم اشتباه بود.

تارتار اضافه کرد: آقای غیاثی هنگامی که در کمیته داوران نبود انتقاد می کرد ولی حالا حمایت کورکورانه از داوران می کند ولی ما یکی از کارهای ایشان را نکردیم؛ آقای اصفهانیان در راس کمیته داوران انسان پاک و سالمی است ولی اطرافیان او آدم های خوب و مثل او نیستند؛ به نظرم افراد کمیته را باید از فیلتر رد کند که داوری ها به سمت پاکی برود؛ به استقلالی ها تبریک می گویم ولی داور در باخت ما تاثیر مستقیم داشت.

توفیقی: شایستگی استقلال را زیر پرسش نبریم

پندار توفیقی، معاون ورزشی کلوب استقلال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود ابراز کرد: مجموعه اتفاقی که در یک بازی جهت داور می افتد را باید در نظر گرفت؛ داوری که در مرکز زمین هست، توانایی اش مثل دوربین ها نیست.

او ادامه داد: غلط های در تمام مسابقه های است و در طول فصل می بینیم تمام تیم ها زیان و سود می کنند، ولی اینکه بخواهیم شایستگی های کلوب استقلال یا پارس جنوبی را زیر پرسش ببریم، خیلی حرف کارشناسانه ای نیست؛ کرمانشاهی در ارتباط با کمک های خود تصمیم گیری کرده هست؛ ضمن اینکه داوران یک دستگاهی بالای دست دارند.

کرمانشاهی: فقط پنالتی پارس جنوبی را اشتباه گرفتم

رضا کرمانشاهی، داور بازی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پارس جنوبی جم در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: پنالتی ای که جهت استقلال اعلام کردم حمدی نژاد با نوک پای چپ، پای مهدی قائدی را می زند؛ با کمک داور هماهنگ کردم و پنالتی را گرفتم.

او ادامه داد: اگر صحنه برخورد سیف اللهی با امید ابراهیمی را می دیدم، اشتباه می گرفتم ولی به بازیکن پارس جنوبی فقط اخطار می دادم چون او نقطه خطرناک پای ابراهیمی را لگد نمی کند؛ در صحنه دوم سیف اللهی هم جهت گرفتن پنالتی متقاعد نشدم؛ بازیکن هنگامی که دید در محوطه جریمه هست، خودش را زمین انداخت وگرنه دست منتظری نمی توانست مرتکب اشتباه روی او شود ولی پنالتی جهت پارس جنوبی را اشتباه گرفتم.

* پیکان 1 پرسپولیس 3

نکات بازی

نخستین پاس گل صادق محرمی در پرسپولیس.

پیکان در دو بازی رفت و برپشت از روی ضربه ایستگاهی به پرسپولیس گل زد.

علی علیپور تنها بازیکن تاریخ پرسپولیس که تا آخر هفته بیست و یکم 14 گل زده است.

پرسپولیس میانگین 2/64 امتیاز در لیگ برتر.

پرسپولیس یک نیم فصل بدون باخت

نخستین باخت خانگی پیکان در لیگ برتر.

– کنفرانس مربیان

برانکو ایوانکوویچ: به موقع و خیلی سریع دو گل زدیم ولی بعد از دریافت گل هم تلاش مضاعف کردیم؛ ریتم بازی را جهت دقایقی از دست دادیم ولی در زیاد وقت مسابقه بهتر بودیم.

مجید جلالی: در 15-10 دقیقه ابتدایی آینده بازی تعیین شد؛ برابر تیمی که از وقت ها استفاده می کند، حق اشتباه نداری و اگر انجام دادی، باید تنبیه شوی.

* آیتمی خاص نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر پخش شد.

* سیاه جامگان 0 تراکتورسازی 0

نکته بازی

پنجمین بازی پیاپی بدون برد تراکتورسازی.

– کنفرانس مربیان

رضا عنایتی: در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم ولی محیط زیست فوتبال هست، علی رغم حملات و میل باطنی به گل نمی رسید.

ساغلام: این نتیجه رضایت بخش نبود؛ باید در کارهای دفاعی و هجومی کارها بیشتری انجام دهیم و باید بهتر کنیم.

* گسترش فولاد 1 سپیدرود 1

نکات بازی

چهار مصاف اخیر دو تیم در تبریز بنده نداشته است.

فیروز کریمی بدون پیروزی برابر نفت.

گسترش فولاد بدون پیروزی برابر نفت تهران.

نفت بدون باخت با هومن افاضلی.

نفت بدون پیروزی برابر گسترش فولاد در تبریز.

– کنفرانس مربیان

فرشاد فلاحت زاده: تیم های برابر گسترش فولاد بسته بازی می کنند و نمایش تدافعی دارند که اجازه حرکت به بازیکنان سرعتی ما را نمی دهد.

هومن افاضلی: گلی که آخرهای نیمه اول دریافت کردیم، برنامه ریزی ما را برهم زد چون به دنبال پیروزی بودیم؛ جهت تساوی در نیمه دوم بازی کردیم و خدا را شکر این اتفاق افتاد.

* صنعت نفت آبادان 3 سپیدرود 0

نکات بازی

سپیدرود بدون پیروزی در بازی های خارج از خانه.

سنگین ترین شکست فصل سپیدرود.

صنعت نفت سه مسابقه از هشت بازی اخیر به 3 برد 3 گله رسیده است.

– کنفرانس مربیان

علی کریمی: خوب پیش می رفتیم ولی در 6-5 دقیقه بازیکنان تمرکزشان را از دست دادند و سه گل خوردیم که اصلا جالب نیست و تمام مقصر این شکست من هستم.

فراز کمالوند: سپیدرود جزو معدود تیم هایی بود که امروز ضد فوتبال کار نکرد؛ دو تیم فوتبال خوبی انجام دادند و موقعیت های گل داشتند.

* سایپا 1 پدیده 0

نکات بازی

مهدی ترابی زدن 4 گل از پشت محوطه جریمه.

ترابی در چهار گل آخر سایپا در لیگ یا گل زده یا پاس گل داده.

– کنفرانس مربیان

علی دایی: به هیچ عنوان موقعیت گلزنی به پدیده ندادیم؛ با آنالیز خوب، تمام نقاط قوت حریف را شناختیم و سه امتیاز را گرفتیم.

بادامکی: بازی پایاپایی ارائه دادیم ولی روی یک شوت که بازیکن خودی برخورد کرد، گل خوردیم.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران طی یک هفته اخیر پخش شد.

کارشناسی داوری

– پیکان و پرسپولیس

مهاجم پیکان، سید جلال حسینی را هُل داد و خطای پنالتی به سود پیکان اتفاق نیافتاد، ولی بعد از این برخورد حسینی هم روی بازیکن پیکان مرتکب اشتباه شد که تصمیم داور درست بود.

باید به مهاجم پیکان به علت ضربه زدن با کف استوپ روی بدن مدافع پرسپولیس باید اخطار می گرفت.

سجاد مسئله پور به علت ضربه با آرنج باید اخراج می شد.

– سیاه جامگان و تراکتورسازی

مهاجم تراکتور، پیراهن مدافع سیاه جامگان را کشید و به درستی پنالتی گرفته نشد.

فرزاد حاتمی به درستی جهت خطایی که مرتکب شد، اخطار گرفت و کارت زرد به بازیکن سیاه جامگان هم درست بود.

* گزارشی از بازی های هفته بیست و یکم لیگ دسته اول پخش شد.

* هادی رضایی، بازیکنی که گفته می شد با سفارش نماینده مجلس جهرم با سپیدرود قرارداد بسته توضیحاتی راجع به بیانات گذشته اش جهت متقاعد کردن امید روانخواه جهت پیوستن به این تیم داد.

نظرسنجی

حدود دو میلیون و 100 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود این هفته شرکت کردند که بیش از 58 درصد اعتقاد به پیروزی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر صنعت نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی داشتند.

برنامه نود این هفته ساعت 02:03 بامداد روز سه شنبه، دهم بهمن ماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: بازیکن | برنامه | استقلال | استقلال | بازیکنان | برنامه ریزی | استقلال تهران | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz