پوست بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر

پوست: بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر انتشار اسطوره سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی فرمانداران باید صدای اعتراض مردم را بشنوند / معاون وزیر کشور

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه احزاب پایه تشکیل حکومت در نظام‌های جمهوری هستند، گفت: فرمانداران باید در تجمعات معترضان حاضر شده است و صدای اعتراض مردم را ب

فرمانداران باید صدای اعتراض مردم را بشنوند / معاون وزیر کشور

معاون وزیر کشور: فرمانداران باید صدای اعتراض مردم را بشنوند

عبارات مهم : سیاست

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه احزاب پایه تشکیل حکومت در نظام های جمهوری هستند، گفت: فرمانداران باید در تجمعات معترضان حاضر شده است و صدای اعتراض مردم را بشنوند.

به گزارش ایسنا، اسماعیل جبارزاده در همایش استانداران، مدیران کل سیاسی و فرمانداران سراسر کشور با اشاره به اینکه وزیر کشور تعبیر کرده اند که فرماندار، مدیر جمهور شهرستان هست، اظهار کرد: از فرمانداران انتظار داریم که این جایگاه را باور کرده و پرسشها شهرستان را مدیریت کنند.

فرمانداران باید صدای اعتراض مردم را بشنوند / معاون وزیر کشور

معاون سیاسی وزیر کشور افزود: علمای علم سیاست در تعریف علم سیاست می گویند که سیاست هنر بدست آوردن اهداف جنگ بدون جنگیدن، یا هنر آشتی دادن پرسشها ناهمگون و متعارض است و انتظار داریم فرمانداران این هنر را داشته و آن را تقویت کنند.

جبارزاده با اشاره به شاخصه ها و ریشه های اعتراضات دی ماه گفت: جهت اینکه از وقوع این اعتراضات جلوگیری شود، فرمانداران باید صدای اعتراض مردم را بشنوند، در تجمعات معترضان حاضر شده است و حرف آنها را بشنوند. در واحدهای صنعتی و صنفی حاضر شده است و با تمام وجود به دنبال حل پرسشها مردم باشند. فرمانداران ریشه های تنش های پنهان شهرستان ها را شناسایی و تفسیر کنند.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه احزاب پایه تشکیل حکومت در نظام‌های جمهوری هستند، گفت: فرمانداران باید در تجمعات معترضان حاضر شده است و صدای اعتراض مردم را ب

وی در ادامه با بیان اینکه فرمانداران منشور گفت و گوی ملی را اجرایی کنند، گفت: فرمانداران با نخبگان محلی گفت و گو کنند و از همه ظرفیت های نظام جهت نمایش وحدت ملی استفاده کرده و محور وحدت در شهرستان ها باشند. احزاب پایه های تشکیل حکومت در نظام های جمهوری هستند و باید به احزاب نقش بیشتری در پرسشها کشور داده شود. اگر احزاب فعال بودند، در اعتراض های دی ماه به ساختار نظام هجمه نمی شد.

معاون سیاسی وزارت کشور در آخر گفت: فرمانداران در حد نیاز صحبت کنند لیکن مردم از صحبت ها خسته شده است اند؛ در صف بندی های شهرستان ها در کنار مردم بوده و زبان گویای آنها باشید. اگر پیرو حضرت علی (ع) هستید به فقرا پیگیری کنید و اگر کاری جهت خدا نیست، آن را متوقف کنید؛ کارها خود را در سطح شهرستان منعکس کنید تا مردم از کارها دولت مطلع شوند.

واژه های کلیدی: سیاست | سیاسی | اعتراض | اعتراضات | فرمانداران | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz