پوست بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر

پوست: بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر انتشار اسطوره سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث مرگ مشکوک نوعروس 19 ساله

نوعروس 19 ساله در نبود شوهرش در خانه‌شان در محله‌ای در جنوب تهران، به‌طور مشکوکی فوت کرد. 

مرگ مشکوک نوعروس 19 ساله

عبارات مهم : نوعروس

نوعروس 19 ساله در نبود شوهرش در منزل ارزش در محله ای در جنوب تهران، به طور مشکوکی فوت کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 22 و 35 دقیقه یکشنبه 23 اردیبهشت امسال یکی از ماموران کلانتری 116 مولوی با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک نوعروسی 19 ساله خبر داد.

با هماهنگی قضایی تیمی از ماموران اداره دهم و بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در منزل نوعروس در خیابان خیام جنوبی حاضر شدند. آنها مشاهده کردند جسد نوعروس 19 ساله روی تختخوابش در یکی از اتاق ها افتاده هست. طبق بررسی های تیم جنایی ساعاتی از فوت او می گذشت و آثار و ضرب و جرح روی بدن وی وجود نداشت. با توجه به مشکوک بودن فوت این نوعروس، جسد او با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافته شد تا علت فوت او مشخص شود.

مرگ مشکوک نوعروس 19 ساله

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، ماموران با شناسایی خانواده زن فوت شده است به تحقیق از آنها پرداختندکه معلوم شد نوعروس و شوهرش مدتی بوده با هم برسر پرسشها متفاوت اختلاف و درگیری داشته اند. شب هنگام از طریق تماس دامادشان متوجه فوت دختر خود شده است اند. نمی دانند چه اتفاقی جهت او رخ داده باعث فوت وی شده است است.

در این مرحله ماموران به تحقیق از شوهر نوعروس پرداختند که وی به افسر تحقیق گفت: من و همسرم با هم اختلاف و درگیری هایی داشتیم. حتی روز قبل هم با هم دعوایمان شد؛ ولی فوت او ربطی به این درگیری نداشت. من سر کار رفته بودم و شب زمانی که بازگشتم، چندبار همسرم را صدا زدم که پاسخی نداد. زمانی که وارد اتاق خوابمان شدم، دیدم همسرم روی تخت بی حرکت افتاده است و نفس نمی کشد.

نوعروس 19 ساله در نبود شوهرش در خانه‌شان در محله‌ای در جنوب تهران، به‌طور مشکوکی فوت کرد. 

وی افزود: به اورژانس زنگ زدم و امدادگران که آمدند ، اوضاع همسرم را بررسی کردند و گفتند او فوت شده است هست. همسایه ها با سرو صدای من و حضور اورژانس متوجه شدند همسرم فوت کرده هست. همان موقع بود که آنها عنوان را به پلیس اطلاع دادند. با توجه به تحقیقات شوهر متوفی، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت مشخص شدن راز فوت مرموز نوعروس ادامه دارد.

واژه های کلیدی: نوعروس | تحقیقات | مرگ مشکوک | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz