پوست بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر

پوست: بازیگری سرگرمی بازیگر تصویر انتشار اسطوره سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث فیلمبرداری دختر 13 ساله مشهدی سارقان نقابدار را گرفتار کرد

دزدان نقابدار با حمله به یک منزل مسکونی در مشهد، طلاهای زن جوانی را با ترساندن چاقو و پاشیدن اسپری فلفل، درحالی به دزدی بردند که در تله فیلم برداری دختر 13 ساله

فیلمبرداری دختر 13 ساله مشهدی سارقان نقابدار را گرفتار کرد

عبارات مهم : شناسایی

دزدان نقابدار با حمله به یک منزل مسکونی در مشهد، طلاهای زن جوانی را با ترساندن چاقو و پاشیدن اسپری فلفل، درحالی به دزدی بردند که در تله فیلم برداری دختر 13 ساله این زن قرار گرفتند و به دام افتادند.

خراسان نوشت: زورگیر سابقه داری که با سپردن وثیقه به دادسرای مشهد، به طور موقت از زندان آزاد شده است بود، در یکی از تعمیرگاه های مکانیکی منطقه رضاشهر مشغول کار بود که طلاهای زن جوانی توجه او را به خود جلب کرد. این دزد سابقه دار و همدستش با دیدن خودروی گران قیمت زن جوان به این می اندیشیدند که او از اوضاع مالی خوبی برخوردار هست. به همین علت دزد سابقه دار تنها با یک نگاه به همدستش، همه چیز را به او فهماند و بدهید ترتیب، آن ها تعمیرگاه را رها کردند و به تعقیب زن جوان پرداختند و محل سکونت او را در اطراف بولوار پایداری شناسایی کردند.

دزدان خشن که احتمال می دادند پول زیادی با دزدی طلاهای این زن نصیبشان شود، نقشه ورود به عنف به منزل ویلایی آن زن را طراحی کردند و منتظر اجرای نقشه شوم خود ماندند. وقت این دزدی زمانی به دست آمد که دزدان ساعت 6:30 صبح با تعقیب دوباره طعمه خود متوجه شدند که کسی در منزل نیست و می توانند نقشه خود را عملی کنند. دزدان خشن که لوازم دزدی را از قبل آماده کرده بودند، حدود ساعت 12:40 ظهر سوار بر پراید مشکی رنگ به منزل ویلایی آن زن رسیدند.آن ها جهت آن که شناسایی نشوند، صورت هایشان را پوشاندند و با بالارفتن از در حیاط به درون منزل راه یافتند. یکی از دزدان ناگهان زن جوان را غافلگیر کرد و با ترساندن چاقو و پاشیدن اسپری فلفل به صورت طعمه خود، از او خواست حرکتی نکند.

فیلمبرداری دختر 13 ساله مشهدی سارقان نقابدار را گرفتار کرد

در همین لحظه دزد دیگر، با سیم چین طلاهای زن جوان را درحالی برید که دختر 13 ساله زن جوان، کودک 1.5 ساله ای را در آغوش داشت و از شدت وحشت کنار مادرش ایستاده بود ولی این دختر شجاع در همان لحظات و از پشت سر کودک مذکور درحال فیلم برداری با گوشی تلفن از صحنه دزدی دزدان نقابدار بود.گزارش خراسان حاکی است با فرار دزدان خشن از منزل مسکونی، بلافاصله زن جوان ماجرای زورگیری نقابداران خشن را به پلیس گزارش داد و این گونه پرونده ای در پلیس آگاهی جنوب مشهد تشکیل شد.

به دستور سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی) پیگیری به این پرونده ، به گروهی از افسران زبده سپرده شد تا با راهنمایی های قضایی، عملیات شناسایی و ردیابی دزدان نقابدار را شروع کنند.

دزدان نقابدار با حمله به یک منزل مسکونی در مشهد، طلاهای زن جوانی را با ترساندن چاقو و پاشیدن اسپری فلفل، درحالی به دزدی بردند که در تله فیلم برداری دختر 13 ساله

کارآگاهان در نخستین مرحله از عملیات پلیسی دریافتند که دختر 13 ساله شاکی فیلمی از صحنه دزدی تهیه کرده هست. این گونه بود که بازبینی فیلم مذکور در دستور کار افسران آگاهی قرار گرفت. با وجود این که دزدان نقاب به صورت داشتند ولی بلافاصله مورد شناسایی کارآگاهان قرار گرفتند آیا که یکی از آنان حدود یک ماه قبل از دستبرد به طلاهای زن جوان، به اتهام زورگیری از مسافران زن در مشهد دستگیر شده است بود.

کارآگاهان پلیس آگاهی جنوب، دقایقی بعد با همکاری کارآگاهان اداره اطلاعات جنایی آگاهی خراسان رضوی موفق شدند تصویر دزد سابقه دار را به دست آورند و بدهید ترتیب عملیات دستگیری وی با صدور دستور قضایی شروع شد.

کارآگاهان که با نظارت مستقیم سرهنگ رزمخواه، رصدهای اطلاعاتی را ادامه می دادند، محل کار دزدان مذکور را در منطقه رضاشهر شناسایی کردند ولی آن ها به مکان نامعلومی گریخته بودند بنابراین عملیات کارآگاهان در چند شاخه اطلاعاتی و عملیاتی وارد مرحله جدیدی شد تا این که مخفیگاه یکی از آنان در محدوده بولوار وکیل آباد شناسایی شد.

فیلمبرداری دختر 13 ساله مشهدی سارقان نقابدار را گرفتار کرد

بنابر این گزارش، کارآگاهان با دستگیری جوان 25 ساله ای به نام «ح- ش» او را مورد بازجویی قرار دادند که با اعترافات وی، مخفیگاه متهم سابقه دار نیز در منطقه کوشک مهدی (بولوار توس) شناسایی شد ولی هنگامی که کارآگاهان جهت دستگیری سارق سابقه دار وارد عمل شدند او با مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت که کارآگاهان به ناچار دست به سلاح بردند و با شلیک تیرهوایی، او را زمین گیر کردند.

این گونه بود که دو دزد خشن درحالی به چنگ قانون افتادند که بررسی ها نشان می دهد آنان در دزدی های دیگری نیز نقش داشته اند. تحقیقات راجع به جرایم احتمالی دیگر دزدان دستگیر شده است همچنان ادامه دارد.

دزدان نقابدار با حمله به یک منزل مسکونی در مشهد، طلاهای زن جوانی را با ترساندن چاقو و پاشیدن اسپری فلفل، درحالی به دزدی بردند که در تله فیلم برداری دختر 13 ساله

واژه های کلیدی: شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz